1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

مسئولیت مدیران مجموعه ورزشیبیمه مسئولیت مدیران و مربیان مجموعه ورزشی

بیمه نامه مسئولیت مدیران و مربیان مجموعه ورزشی برای ورزشکاران حاضر در یک مجموعه است. این بیمه نامه کلیه حوادث احتمالی که منجر به خسارات جانی ورزشکاران بشود را تحت پوشش قرار می دهد. توجه داشته باشید در صورتی که مقصر این حوادث، مدیریت مجموعه یا مربیان باشند، شرکت بیمه گر موظف به پرداخت خسارت خواهد بود. بیمه مسئولیت مدیران و مربیان مجموعه ورزشی برای تمام مراکز ورزشی همانند سالن های بدنسازی، فیتنس، یوگا، ورزش های رزمی از قبیل کاراته، تکواندو، جودو، بوکس و کشتی و ... لازم و ضروری است. نکته مهم در خصوص این بیمه نامه، پرداخت خساراتی است که بر اثر حوادث رخ دهند؛ به عنوان مثال می توان گفت اگر کسی در مجموعه های ورزشی بر اثر بیماری دچار حادثه شود تحت پوشش این بیمه نامه قرار نمی گیرد اما اگر حادثه در مجموعه ورزشی و بر اثر سهل انگاری مدیریت یا مربیان رخ داده باشد از طرف شرکت بیمه گر جبران خسارت خواهد شد. توجه داشته باشید این بیمه نامه تنها حوادثی که برای اعضای مجموعه رخ دهد را تحت پوشش قرار می دهد، برای جبران خسارات احتمالی پرسنل و مدیران مجموعه لازم است از بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان استفاده شود. برای آشنایی بیشتر با این بیمه نامه با دانایار همراه باشید. 

پوشش های بیمه مسئولیت مدیران و مربیان مجموعه ورزشی

بیمه شدگان (ورزشکاران ) در این بیمه نامه، اگر در محیط ورزشی اصول ایمنی و حفاظتی را رعایت نکنند و منجر به خسارت جانی شوند، پوشش های بیمه مسئولیت مدیران و مربیان مجموعه ورزشی خسارت آن را پرداخت می کنند.

پوشش های این بیمه نامه به شرح زیر می باشند:

پوشش فوت

پوشش نقص عضو

پوشش هزینه های پزشکی

خرید از سایت دانایار

برای خرید و استعلام آنلاین بیمه مسئولیت مدیران و مربیان مسئولیت مجموعه ورزشی فرم پیشنهاد این بیمه نامه را در دانایار تکمیل نمایید و این بیمه نامه را خریداری کنید.

دانایار بهترین بیمه نامه را با توجه به شرایط شما ارائه می دهد.