بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورشبیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش پرورش

بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش پرورش طرحی نوین از شرکت بیمه دانا برای رفاه حال مدیران مدارس و آموزش و پرورش می باشد.

بیمه دانا با در نظر گرفتن شروع مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید این طرح را برای خدمت رسانی بهتر به بیمه گذاران خود ارائه داده است.

بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش پرورش در دسته بیمه های مسئولیت قرار دارد.

مسئولیت افرادی که در مدارس به عنوان محصل و دانش آموز حضور دارند بر عهده ی مدیر مدارس می باشد.

همچنین مسئولیت افراد حاضر در آموزش پرورش به عهده ی مدیر آموزش پرورش می باشد.

چنانچه برای هر یک از افراد ذکر شده در این مراکز اتفاقی بیوفتد مدیریت، مسئول آن حادثه شناخته خواهد شد و باید خسارت به بار آمده را جبران نماید.

حال اگر مدیران این مراکز دارای بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش باشند، این مسئولیت بر عهده ی شرکت دانا خواهد بود. به این معنا که اگر برای فردی حاضر در مراکز آموزشی اتفاقی بیوفتد و منجر به خسارت شده بیمه دانا موظف است این خسارت را جبران کند و طبق تعهدات و پوشش های ذکر شده در بیمه نامه خسارت را به فرد آسیب دیده پرداخت نماید.

موضوع بیمه نامه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش پرورش

موضوع این بیمه نامه عبارت است از:

مسئولیت مدنی بیمه گذار در قبال دانش آموزان، کارکنان و مراجعین به مدرسه و آموزش و پرورش

شامل: والدین دانش آموزان، سرویس کاران، تعمیرکاران و رانندگان سروس های دانش آموزان...

بدین مضمون که چنانچه برای افراد مذکور، خسارت های بدنی و یا هزینه های پزشکی ناشی از حادثه در محدوده ی مکانی داخل مدرسه ی مندرج در بیمه نامه، واقع شود و مسئولیت بیمه گذار، توسط شرکت بیمه گر و در صورت لزوم، توسط مراجع قضایی، احراز گردد، بیمه دانا با دریافت مدارک و مستندات مرتبط و با رعایت شرایط و سقف تعهدات مندرج در این بیمه نامه، نسبت به جبران خسارت، اقدام خواهد نمود.

پوشش های بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش

پوشش های بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش ویژه ی محصلین و دانش آموزان و افراد حاضر در مدارس و آموزش و پرورش می باشند که این پوشش ها به صورت کلی به شرح زیر می باشد:

پوشش فوت ناشی از حادثه

پوشش نقص عضو به علت حادثه

پوشش هزینه های پزشکی بر اثر حادثه

تبصره های بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش

در بیمه نامه ی مسئولیت مدیران مدارس و آموزش پرورش تبصره هایی وجود دارد که در آن مواردی هستنند که تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرند. این تبصره ها به شرح زیر می باشد:

تبصره یک: مسئولیت بیمه گذار در قبال دانش آموزان و کارکنان مدرسه در اردوهای درون شهری و اماکن وابسته ی واقع در محدوده ی مکانی فعالیت بیمه گذار (ورزشی، آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی) تحت پوشش می باشد.

تبصره دو: مسئولیت کارکنان مدرسه در قبال دانش آموزان و مراجعین و مسئولیت متقابل کارکنان در قبال یکدیگر، نیز تحت پوشش این بیمه نامه می باشد.

مراکز تحت پوشش بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش

این طرح ویژه ی مراکز آموزشی تحت نظر سازمان آموزش و پرورش می باشد.

به این معنا که کلیه مدارسی که با آموزش و پرورش در ارتباط هستند و زیر نظر آموزش و پرورش فعالیت دارند، می توانند از این بیمه نامه استفاده نمایند. به عنوان مثال:

مرکز آموزش و پرورش

مدارس ابتدایی پسرانه

مدارس ابتدایی دخترانه

خرید و استعلام بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش 

بیمه گذاران محترم که قصد خرید و استعلام بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش پرورش را دارند می توانند به صورت آنلاین و با مراجعه به سایت دانایار این بیمه نامه را استعلام قیمت گرفته و خریداری نمایند.

فقط کافیست مشخصات و مدارک لازم را وارد سایت نموده تا در کمترین زمان ممکن بیمه نامه ی شما توسط کارشناسان صدور دانایار صادر شود و در صورت خواست شما خدمتتان ارسال گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این بیمه نامه

بلاگ بیمه مسئولیت مدیران مدارس و آموزش و پرورش

را در سایت دانایار مطالعه نمایید.