1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

بیمه مسئولیت مدیران مرکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرستبیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست 

بیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست، به این معنا تعریف می شود که :

چنانچه کودکانی که در این مراکز حضور دارند، دچار حادثه ای شوند و منجر به خسارت جانی شود، جبران خسارت بر عهده ی مدیر این مراکز می باشد .

اما اگر مدیریت مرکز، دارای بیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست باشد، جبران خسارت بر عهده ی شرکت بیمه گر خواهد بود و شرکت بیمه گر دانا موظف است، طبق تعهدات و پوشش های بیمه نامه، غرامت و هزینه های خسارت ناشی از حادثه را به بیمه شده پرداخت نماید.

از آنجایی که نگه داری از کودکان، کاری سخت و دشوار و پر استرس می باشد و امکان حادثه برای کودکان بسیار زیاد است و با کوچک ترین سهل انگاری ممکن است منجر به حادثه و خسارت شود، بیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست به شدت توصیه می شود .

با داشتن این بیمه نامه، مدیر مجموعه علاوه بر حفظ اصول ایمنی و کاری می تواند در صورت نیاز از این بیمه نامه استفاده کند و از دغدغه ها و نگرانی های حادثه و هزینه های ناشی از خسارت تا حد زیادی دور شود.

پوشش های اصلی بیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست 

پوشش های اصلی بیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست به شرح زیر می باشد:

پوشش فوت

پوشش نقص عضو

پوشش هزینه های پزشکی

خرید و استعلام آنلاین بیمه مسئولیت مدیران مراکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست

سامانه هوشمند دانایار ، امکان خرید و استعلام آنلاین این بیمه نامه را برای بیمه گذاران خود فراهم کرده است.

فقط کافیست فرم پیشنهاد بیمه نامه را تکمیل نمایید و اقدام به خرید بیمه نامه کنید.

بیمه نامه ی شما پس از بررسی کارشناسان حرفه ای صدور دانایار ، در کمترین زمان ممکن صادر می شود.

چنانچه در هر یک از مراحل ثبت و پرداخت بیمه نامه، نیاز به راهنمایی دارید با پشتیبانی دانایاردر ارتباط باشید. کارشناسان تخصصی دانایار بهترین مشاوره و تکمیل ترین بیمه نامه را به شما ارائه خواهند داد و در صورت درخواست شما بیمه نامه به صورت فیزیکی نیز به ادرس مورد نظرتان ارسال خواهد گردید.

 

توصیه دانایار

دانایار تمام تلاش خود را می کند با خدمات بیمه ای مختلف، بتواند کامل ترین و بهترین و مرتبط ترین بیمه نامه را به بیمه گذاران خود ارائه دهد.

اگر مرکز نگه داری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست دارای مهد کودک می باشد میتوانید بیمه نامه مسئولیت مدیران مهد کودک را نیز با شرایط ویژه از دانایار استعلام گرفته و خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی عبارت بیمه مسئولیت مدیران مهد کودک کلیک کنید.