بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

این بیمه نامه یکی از انواع بیمه مسئولیت و از زیرشاخه های بیمه مسئولیت مدیران فنی به حساب می آید.

بیمه مسئولیت مدنی مدیران آموزشگاه امری الزامی برای مراکز آموزشی و مدیران این مراکز می باشد.

زیرا مدیران مراکز آموزشی در برابر خسارت های جانی استفاده کننده گان از این مراکز مسئول می باشند.

همانطور که همه ما می دانیم مسئولیت فرزندان و همه افرادی که در مراکز آموزشی مشغول به تحصیل یا کار هستند بر عهده مدیران مراکز آموزشی می باشد. و چنانچه حادثه ای برای استفاده کنندگان آن مجموعه رخ دهد مدیر آموزشگاه مسئول است که خسارت وارده را جبران نماید. دقت کنید که این بیمه نامه تنها خسارات جانی را تحت پوشش قرار می دهد و شامل خسارات مالی نمی باشد.

برای مثال اگر زمین محوطه داخلی آموزشگاه لغزنده باشد و باعث حادثه برای دانش آموزان یا دانشجویان شود مدیر آموزشگاه موظف است غرامت و هزینه های پزشکی فرد آسیب دیده را خود پرداخت کند. در چنین مواقعی اگر مدیر آموزشگاه ، از قبل بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی را خریداری کرده باشد،شرکت بیمه گر به جای مدیر آموزشگاه مسئولیت جبران خسارت را بر عهده می گیرد.

بدین منظور شرکت بیمه دانا با ارائه این بیمه نامه ، از طرف مدیران مراکز آموزشی ،اقدام به جبران خسارت های وارده می نماید..

قابل ذکر است که بیمه مسئولیت مراکز آموزشی تنها شامل استفاده کننده گان (دانش آموزان، دانشجویان ) می باشد و پرسنل و کارکنان را تحت پوشش قرار نمی دهد.مدیران مراکز آموزشی برای پرسنل خود می بایست بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان مشاغل را خریداری کنند تا تمامی کارکنان و پرسنل خود را تحت پوشش بیمه قرار دهد.

 

مخاطبین بیمه مسئولیت مدیران مرکز آموزشی:        

تمامی مدیران مدارس                                                                                    

مدیران مراکز آموزش زبان

مدیران دانشگاه ها

مدیران مراکز آموزش کامپیوتر

مدیران مراکز آموزش موسیقی

 

پوشش های بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی:

هزینه های پزشکی

هزینه های نقص عضو

دیه

 

عواملی که روی حق بیمه ،مسئولیت مدیران مراکز آموزشی تاثیر دارد:

مدت بیمه نامه

مجموع ظرفیت کلاس ها

نوع آموزش(علمی-تئوریک)

هزینه پزشکی برای هر نفر در حادثه 

غرامت فوت و نقص عضو اشخاص در طول مدت بیمه نامه

 

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان متخصص دانایار ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه ترین زمان این بیمه نامه را با بهترین قیمت خریداری کنید  

 

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.