1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی یکی از شاخه های بیمه مسئولیت است که پوشش هایی از قبیل فوت، نقص عضو و هزینه های پزشکی را در بر می گیرد.

به طور کلی این بیمه نامه تمامی خسارات جانی که ممکن است برای افراد حاضر در مراکز آموزشی رخ دهد را تحت پوشش قرار می دهد.

اگر بخواهیم تعریف دقیق تری از این بیمه نامه بیان کنیم باید بگوییم مسئولیت تمامی افرادی که در مراکز آموزشی در حال تحصیل یا اشتغال هستند بر عهده مدیران این مرکز می باشد. در صورتی که برای یکی از افراد اتفاقی رخ دهد، مسئولیت آن با مدیریت مجموعه آموزشی بوده و در صورت استفاده از بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی، خسارات به وجود آمده توسط شرکت بیمه جبران می شود.

این بیمه نامه برای تمامی مراکز آموزشی از قبیل: آموزشگاه علمی، تئوری، مدارس، مراکز پیش دانشگاهی، فنی حرفه ای، دانشکده ها، دانشگاه های غیرانتفاعی، دانشگاه های دولتی و کلیه کسانی که به هر نحوی در زمینه مدیریت آموزش فعالیت دارند لازم است. برای آشنایی بیشتر با این بیمه نامه با دانایار همراه باشید. 

پوشش های بیمه نامه مدیران مراکز آموزشی

با توجه به شرایط مندرج در بیمه نامه ممکن است خطرات در یکی از سطوح ذیل مورد پوشش قرار گیرد:

فوت

نقص عضو

هزینه پزشکی

نکته مهم در بیمه مسئولیت مدیران آموزشی

این نکته را در نظر داشته باشید که این بیمه نامه صرفا خسارت وارده به استفاده کنندگان یا دانشجویان و دانش آموزان را تحت پوشش قرار می دهد.و حوادث احتمالی پرسنل و کارمندان و کارکنان مراکز آموزشی در تعهدات این بیمه نیست.

جهت راهنمایی این نکته را بدانید که برای پوشش حوادث پرسنل و کارمندان و کارکنان مراکز آموزشی ،مدیر مرکز آموزشی میبایست علاوه بر بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی، اقدام به خرید بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان نماید. 

استعلام و خرید آنلاین بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی در دانایار

شما می توانید در کمترین زمان ممکن با پر کردن فرم پیشنهاد به صورت آنلاین اقدام به خرید این بیمه نامه نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و راهنمایی حتما با کارشناسان تخصصی واحد صدور دانایار در تماس باشید.