1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

بیمه اردوهای کوه نوردی بیمه اردوهای کوهنوردی

بیمه اردوهای کوهنوردی ، مسئولیت مدنی مدیر باشگاه ورزشی کوهپیمایی ، کوهنوردی و صعود های ورزشی در قبال شرکت کنندگان و ورزشکاران این رشته ها می باشد.

بدین معنا که اگر حادثه ای، تحت عوامل مختلف، باعث خسارت جانی به شرکت کنندگان در اردو های باشگاه وارد آید و مدیریت مجموعه دارای بیمه اردوهای کوه نوردی باشد، جبران خسارت های به عمل آمده، به عهده ی شرکت بیمه گر خواهد بود. و پرداخت خسارت طبق پوشش های مندرج شده در تعهدات بیمه اردوهای کوهنوردی، پرداخت خواهد شد.

شرایط بیمه اردوهای کوهنوردی

علاوه بر وظایف مندرج شده در بیمه نامه مسئولیت مدنی برگزارکنندگان اردوهای کوهنوردی که بیمه گذار موظف به رعایت آن می باشد شرایط دیگری هم وجود دارد.

این شرایط به شرح زیر می باشد:

بیمه گذار موظف است، یک روز قبل از حرکت، شرح اردو را به شرکت بیمه گر ارائه دهد .

این شرح شامل :

مدت اقامت، تاریخ و ساعت حرکت، تاریخ برگشت، لیست شرکت کنندگان شامل: نام و نام خانوادگی و کدملی می باشد.

بیمه گذار موظف است، سرپرست فنی راهنما و امدادگر را برای اردو فراهم نماید.

بیمه گذار موظف است، وسایل ایمنی و تجهیزات انفرادی و گروهی و بازدید آن ها را قبل از اعزام فراهم نماید.

بیمه گذار موظف به شناسایی مسیرهای قابل تردد قبل از حرکت اردو است.

بیمه گذار موظف است، قبل از اقدام به صعود، مسیر های جدید را به شرکت بیمه گر اعلام نماید و موافقت کتبی بیمه گر را اخذ کند.

کلیه مدیران و سرپرستان تیم های اردو کوهنوردی باید دارای مدرک معتبر و قانونی جهت انجام این فعالیت باشند.

پوشش های بیمه اردوهای کوهنوردی

غرامت هایی که تحت پوشش این بیمه نامه می باشند و شرکت بیمه گر طبق تعهد مندرج شده در بیمه نامه به آن عمل می کند، به شرح زیر است :

پوشش فوت

پوشش نقص عضو 

هزینه پزشکی ناشی از حوادث تحت پوشش بیمه نامه

ضرورت بیمه اردوهای کوهنوری

از آنجایی که ورزش کوهنوردی، از جمله ورزش های سخت و ریسک پذیر و پر خطر می باشد و احتمال وقوع حادثه در آن بسیار زیاد است، ضرورت داشتن بیمه نامه ی مرتبط به راحتی قابل درک است .

از آنجایی که پرداخت خسارت، بار مالی زیادی را به همراه خود دارد، وجود بیمه اردوهای کوهنوری کمک زیادی برای جبران خسارت های مالی می کند و می توان با خیال آسوده ، ضمن رعایت مسائل ایمنی به این اردو رفت.

حال اگر قصد خرید و یا استعلام بیمه نامه را دارید، سامانه ی دانایار در اختیار شماست، که در کمترین زمان ممکن بیمه نامه ی متناسب با فعالیت خود را ب صورت آنلاین تهیه فرمایید .

کارشناسان تخصصی دانایار، همواره در تمامی مراحل استفاده از سایت دانایار پشتیبان شما خواهند بود. درصورت لزوم با ما تماس بگیرید.

این نکته را نیز، در نظر داشته باشید که بیمه مسئولیت اردو ، فقط منحصر به فرد رشته ی کوه نوردی نمی باشد .

دانایار برای تمام رشته های ورزشی و اردو های مختلف بیمه نامه ی مسئولیت در نظر گرفته است .

با کلیک روی عبارت بیمه مسئولیت مدیران اردو از شرایط این بیمه نامه نیز اطلاعات کسب کنید.و به راحتی استعلام قیمت بگیرید و به صورت آنلاین خرید انجام دهید.